Żaluzje drewniane:
25 mm, 35 mm, 50 mm

Żaluzje drewniane zawsze były i naszym zdaniem dalej bedą, produktem praktycznym, eleganckim, skutecznym. Skutecznym jako osłona okienna przed nadmiernym nasłonecznieniem, oraz w celu uzyskania więcej prywatności i komfortu. Oferujemy wysokiej jakości żaluzje drewniane i bambusowe wykonywane na indywidualne zamówienie. Możesz zamówić żaluzje kompleksowo z montażem lub do samodzielnego montażu. Żaluzje drewniane dostępne są ze sterowaniem elektrycznym.

Rolety materiałowe:
na wnękę lub w kasetkach

Rolety od wielu lat są popularną osłoną okienną, które występują w kilku wersjach systemów. Najbardziej popularne są rolety w kasetkach i z prowadnicami, montowane bezpośrednio na skrzydłach okiennych. Do większych okien możemy zamontować rolety tak zwane wolnowiszące, ten typ rolet możemy wykonać z silnikiem elektrycznym lub akumulatorowym. Do obu systemów możemy zastosować całą gamę tkanin gładkich, blackout, dzień noc, screen. Występują także tkaniny z atestami niepalności i higienicznymi, wymagane najczęściej w budynkach użyteczności publicznej. Po wykonaniu pomiarów, rolety wykonujemy na indywidualne zamówienie według potrzeb naszych Klientów.

Żaluzje plisowane:
na okno, na ścianę, do okien dachowych

Żaluzje plisowane, potocznie plisy to rozwiązanie sprawdzające się w nietypowych okna. Plisy możemy wykonać w kilkudziesięciu wersjach. Najbardziej popularne są plisy w systemie góra/dół, które są idealnym rozwiązaniem w przypadku okien w których jest potrzeba zasłonięcia części okna od dołu. Drugim bardzo skutecznym rozwiązaniem jest montaż plis do okien dachowych. Żaluzje plisowane możemy wykonać w wersjach standard lub do okien o różnych kształtach (trapezy, trójkąty, półkola) oraz wersji Xplat do dużych okien. Plisy wykonujemy na wymiar i także są dostępne w wersji elektrycznej.

Rolety zewnętrzne:
z montażem w Warszawie

Rolety zewnętrzne to jeden produkt z wieloma korzyściami. Montując rolety zewnętrzne otrzymasz bardzo skuteczną zewnętrzną ochronę przed słońcem i nagrzewaniem się wnętrz, dodatkowe zabezpieczenie Twoich okien, wysoki poziom prywatności. W skrócie dla bezpieczeństwa, spokoju i komfortu rolety zewnętrzne są dobrym rozwiązaniem. Najczęściej montujemy rolety zewnętrzne w wersji ze sterowaniem elektrycznym, kilka lub kilkanaście rolet w Twoich oknach, możesz zamknąć lub otworzyć jednym kliknięciem na pilocie lub telefonie. Ze względów na możliwości i sposoby montażu, polecam kontakt z naszym doradcą w celu wcześniejszego zaplanowania montażu tego typu rolet. Oczywiście rolety montujemy do nowych powstających budynków, jak również w przypadku budynków wykończonych.