Karnisze:
elektryczne i aluminiowe szyny KS.
Na wymiar z montażem.

Karnisze elektryczne oraz aluminiowe szyny sufitowe KS to dziś najbardziej topowe produkty. Minimalizm i wygodna technologia tworzą nowy i ciekawy produkt. Napęd karnisza jest całkowicie schowany za zasłoną, a karnisz możesz uruchomić pilotem, pociągnięciem zasłony lub aplikacją w telefonie.

Karnisze elektryczne:
Na wymiar i z montażem w Warszawie.

Karnisze do zasłon i firan są nieodłączną częścią wyposażenia wnętrz. W nowoczesnym budownictwie coraz cześciej stosuje się coraz większe okna i przeszklenia, i czasem powstaje problem. Czym zasłonić okna? Trzeba znaleźć kompromis pomiędzy estetyką, wygodą i funkcjonalnością. Dlatego karnisze elektryczne są świetną alternatywą dla innych systemów. Karnisze w zabudowie lub montowany bezpośrednio do sufitu jest minimalistyczny i nie koliduje z aranżacją wnętrz. Karnisze elektryczne są dziś topowym produktem. Zapraszamy do kontaktu, udzielimy Państwu wszystkich informacji na temat możliwości realizacji zamówienia na karnisze.

Zasłony na wymiar:
Do każdego okna uszyjemy zasłony.

Niezależnie czy zamawiasz nasze karnisze czy posiadasz już swoje, możesz zamówić szycie zasłon i firan na wymiar. Oferujemy bogatą kolorystykę tkanin do wyboru, oraz wykonaliśmy dziesiątki realizacji zarówno tych nowoczesnych jak i tradycyjnych. Wystarczy że powiesz nam czego oczekujesz, a my przywieziemy do Ciebie wzorniki tkanin i systemów oraz wiedzę i doświadczenie. Wykonujemy zasłony do wysokich okien, mamy doświadczenie w realizacjach wszelkich systemów osłon okiennych zewnętrznych jak i wewnętrznych. Zapraszamy do kontaktu.